Neden Tanzer Gül OSGB ?

         14 yıllık işyeri hekimliği ve 7 yıllık iş güvenliği uzmanlığı tecrübemizle, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre danışmanlık hizmetlerini birleştirerek, işletmelere özgü yapılacak olan muayene, eğitim, planlama, tetkik, ölçüm ve mühendislik hizmetleri TANZER GÜL OSGB tarafından yerine getirilebilmektedir.

         İşletmenizde tehlike kaynağı olarak var olan çalışma ve faaliyetler değerlendirilerek risklerin belirlenmesi ve alınması gereken önlemler hakkında tespit ve yönlendirme yapılması sağlanacaktır. İşletmenizde görevlendirilecek iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimleri sadece eksikleri tespit etmeyecek olup bu eksiklerin nasıl giderileceği konusunda da öneriler getirecek ve analizlerini sizlere sunacaktır.

         Mevzuatta belirtilen tüm evrak, tutanak, kayıt vb. dökümanlar oluşturulacak ve sistemli bir şekilde saklanması ve takip edilmesi sağlanacaktır. İş sağlığı ve Güvenliği alanında çıkarılan kanun, tüzük, yönetmelik, tebliğ vb. mevzuatın takibi sürdürülecek ve oluşabilecek iş kazaları ve meslek hastalıkları ile yetkili kamu ya da kuruluşlardan gelebilecek denetimlerde karşılaşılabilecek idari para cezalarına karşı işletmenin hazır tutulması sağlanacaktır. Reaktif (Düzeltici) yaklaşım yerine olaylara Proaktif (Önleyici) yaklaşım içerisinde olacağız. Böylelikle iş kazası ya da meslek hastalığı yaşanmadan önlem alınmasını sağlayacağız.  

         Tanzer Gül Özel Sağlık Hizmetleri olarak konusunda uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.